Na Šolskem centru Postojna bomo 7. aprila 2016 že tretjič zapored organizirali državno tekmovanje iz znanja računovodstva. To čast ima vedno šola, ki je preteklo leto zmagala na tekmovanju. In naši dijaki programa ekonomski tehnik so s pomočjo mentorjev Martine Marin in Uroša Turka ekipno zmagali na 15., 16. in 17. državnem tekmovanju iz znanja računovodstva, ki vsako leto poteka pod pokroviteljstvom Zveze računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije.

Na 15. državnem tekmovanju iz znanja računovodstva so ekipo sestavljali:

Eva Premrov in Elis Fatur za osnovni nivo ter

Anja Dolenc in Žan Zidar za višji nivo.

Anja je bila tudi posamična državna prvakinja, Eva je osvojila tretje mesto, Elis in Žan sta prejela srebrno priznanje.

Mentorica vseh je bila Martina Marin.

Na 16. državnem tekmovanju iz znanja računovodstva so ekipo sestavljali:

Luka Škrlj in Martin Grže za osnovni nivo ter

Aljaž Klančar in Tilen Ule za višji nivo.

Aljaž in Tilen sta si razdelila naslov posamičnega državnega prvaka, Luka in Martin sta prejela zlato priznanje.

Mentor vseh je bil Uroš Turk.

Racunovodstvo zmagovalci mala

Na fotografiji: zmagovalci 16. državnega tekmovanja z mentorjem

Na 17. državnem tekmovanju iz znanja računovodstva so ekipo sestavljali:

Angie Logar in Nataša Gregorec za osnovni nivo ter

Eva Premrov in Elis Fatur za višji nivo.

Angie si je posamično delila naslov državne prvakinje, Nataša pa tretje mesto. Eva je bila tretja najboljša v državi.

Mentorica vseh je bila Martina Marin.

3 zapored drzavni prvaki v racunovodstvu mala

Na fotografiji: zmagovalke 17. državnega tekmovanja (manjka Elis) s predsednikom Zveze RFR dr. Stankom Koželjem

Na letošnjem, 18. državnem tekmovanju iz znanja računovodstva bomo tudi tekmovali in nameravamo biti uspešni – vsaj naši dijaki pravijo, da bodo. Ekipo bomo sestavili po izvedenem šolskem tekmovanju iz dijakov drugega in tretjega letnika in oba mentorja meniva, da se bodo spet zelo dobro odrezali.