V petek 10. in soboto 11. novembra smo na naši šoli izvedli Startup weekend, ki se ga je udeležilo kar 55 udeležencev, 10 mentorjev in več spremljevalcev.

V petek smo pričeli z registracijo udeležencev (ob 15.00), nadaljevali z motivacijskim predavanjem in predstavljanjem svojih idej in formiranjem podjetniških timov. Po timih smo delali pozno v noč, nekateri celo do štirih zjutraj. Prespali smo na šoli 😉

Sobota se je pričela s kavo in zajtrkom, nadaljevali smo s prototipiranjem rešitev, potem pa smo šli med ljudi in preverjali naše poslovne ideje. Sledilo je predavanje na temo predstavitve poslovne ideje in priprava pitcha naših poslovnih idej. Po pitchih je komisija podelila več nagrad podjetniškim timom za njihove odlične poslovne ideje.

Ob zaključku smo bili utrujeni a zadovoljni, saj smo se imeli super, veliko smo se naučili in doživeli življenjsko pomembno izkušnjo. Dokazno gradivo je na linku: https://photos.app.goo.gl/3CAilKhgCi3qLbgJ2

Startup weekend je financirala Javna agencija SPIRIT.